1. Patent Sponsoru

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile, tasarı aşamasında strateji belirlemekle başlayıp, sınai mülkiyet haklarınızın takipçisi olmak ve her aşamada hukuk alanındaki gücümüzle değerlerinizi korumak, her yönüyle desteklemek butik danışmanlığımızın en belirgin karakteridir ve gücünü temel ilkelerine olan bağlılığından almaktadır.

OrbisVista, Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesisi, hukuki süreçlerin takibi ve sınai mülkiyet haklarının müdafaa edilmesi, haksız kullanıma yönelik hukuki işlemler, yeni bitki türlerinin korunmasına yönelik Islahçı Hakkı başvuruları, Telif Hakları, piyasada haksız ürün Kullanım Araştırmaları ve kapsamlı Portföy Yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güçlü teknik alt yapıya sahip Patent Vekilleri, hukuk süreçlerinde bilirkişilik yapan Marka Vekilleri ve Marka, Patent, Tasarım hakları alanında deneyimli Avukatları ile hizmet veren firma, yurt içi ve yurt dışında sektör lideri olan pek çok uluslararası firmaya sınai haklar alanında hizmet vermektedir.

Temel amacımız, yalnızca marka, patent ve tasarımlarınızı ulusal veya uluslararası kapsamda tescil ettirmek değil, buna bağlı riskleri de analiz ederek profesyonel ve güvenebileceğiniz bir yol gösterici ve gerçek bir danışman olmaktır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler üreterek ve her seferinde aynı hizmet kalitesini koruyarak, devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak adına butik danışmalık vermek birincil hedefimizdir.

OrbisVista, Aquisition International tarafından 2013 yılının en iyi Hukuk Hizmeti veren Türk Patent Vekili ödülüne layık görülmüştür. Hizmet kalitemiz, Britisch Certifications Inc. ve Jas-Anz tarafından ISO 9001:2008 kalite standartları sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Ödül İçeriği

Orbis Vista olarak, yarışma sonrasında dereceye giren tasarımların, tasarım haklarının, tasarımcısı adına tesis edilmesi konusunda yarışmanın sınai hakları sponsoru olarak, tasarımların tescil işlemini ücretsiz olarak Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde onların adına başvurularını gerçekleştiriyoruz.

2. Desen Tasarım Eğitimi Sponsoru

NedGraphics Software B.V.

Tekstil endüstrisinin her bölümü için güvenilir bir ortak olma konusuna odaklanan NedGraphics, yaklaşık 40 yıldır dünya çapında binlerce şirket için CAD/CAM yazılımı geliştirme, pazarlama ve destekleme konusunda başarısını ispatlamış alanında dünyanın lider firmasıdır. Dünyanın tekstile yön veren en önemli merkezlerinde yerleşik irtibat ofisine sahip olan NedGraphics, güçlü distribütör ağıyla da dünya çapında bir çok firmaya kesintisiz hizmet vermektedir.

NedGraphics şirket felsefesini, kurulduğu günden bu güne, sürekli gelişim ilkesiyle hareket etmek ve alanında hep öncü olmak üzerine oluşturmuştur. Burdan yola çıkarak teknolojik gelişmelerini, dünyanın en iyi tasarımcıları ve üreticileriyle sürekli etkileşim içinde olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretmektedir.

NedGraphics sunduğu en güncel yazılım çözümleri ile iş süreçlerini etkin kılmak isteyen müşterilerine şu konularda yardımcı olmaktadır:

  • Tasarım ve Koleksiyon Yönetimi
  • Üretim Arabirimi & Sanal Numune
  • Pazarlama, Sunum & Satış
  • İş Akışı Optimizasyonu ve Entegrasyonu
  • Tezgah Bağlantı Çözümleri ve Ürün Bilgi Yönetimi

NedGraphics’in Asia ve Africa Yönetim ve Operasyon Ofisi dünyanın en önemli tekstil kentlerinden ve ticaret merkezlerinden olan Bursa’da yer almaktadır.

Detaylı bilgi için: www.nedgraphics.com

Ödül İçeriği

Eğitim içeriği:
– NedGraphics Printing Studio Programları ile Ev Tekstilinde Baskı Tasarımı Eğitimi
– NedGraphics Texcelle Pro/ Jacquard Enterprise/ Dobby Pro Programları ile Ev Tekstilinde Dokuma Eğitimi
– NedGraphics Easy Map Suite Programı ile 3D Giydirme Eğitimi

Program Süresi: 5 iş günü

Eğitim Yeri:
NedGraphics Asia&Africa Yönetim Ofisi
Balat Mah. Sıhhiye Cad. Office 4200
Kat:2 D:22 Nilüfer, Bursa, Türkiye

3. Heimtextile 2019 Fuarı Ödül Sponsoru

Messe Frankfurt

Messe Frankfurt, dünya çapında 2,500* çalışanı ve yıllık 661* milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki bulunmaktadır. Günümüzde Messe Frankfurt tarafından dünyanın 40’dan fazla şehrinde fuarlar organize edilmektedir. Frankfurt fuar merkezi, 10 fuar salonu ve birleşik kongre merkeziyle birlikte toplam 592,127 metrekarelik alana kuruludur. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır.
Detaylı bilgi için : www.messefrankfurt.com

Ödül İçeriği

Messe Frankfurt Istanbul Ltd. Şti. olarak, birincilik ödülünü almaya hak kazanan yarışmacının Heimtextile 2019 Fuarı’na katılımında uçak biletini sağlıyoruz.